Із власного досвіду

Пропонуємо вашій увазі авторські педагогічні напрацювання нашого колективу.

Навчально – методичний посібник «Сходинками пізнання» – володар «Подільської вікторії»

Подаємо дидактичний матеріал навчально – методичного посібника «Сходинками пізнання», що отримав перше місце у міському конкурсі «Кращий навчально-методичний посібник 2014» у рамках акції «Ярмарок фахових сподівань» загальноміського проекту «Ім’я в освіті міста» та є володарем «Подільської вікторії».


 

Детальніше...

Дидактична гра «Чарівні палички»

Пропонуємо вам ознайомитись з дидактичною грою «Чарівні палички» 

Гра для дошкільника – справжнє життя зі своїми радощами і прикрощами. Водночас вона для нього вільна діяльність, адже грає дитина без примусу, із задоволенням. Найперша цінність гри у тому, що в ній дитина легко засвоює те, на що в інших умовах потрібно витрачати значні зусилля.

На нашу думку, перше, що повинні враховувати дорослі, які виховують дитину дошкільного віку - це життєву необхідність гри, як основного джерела знань, навичок і гарного настрою.

 


 

Детальніше...

Гра дарує радість пізнання

Авторські дидактичні посібники для сенсорного розвитку дошкільників, розроблені дипломанткою Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року - 2013»

Детальніше...

Проект «Центр психолого-педагогічного супроводу дітей та їх сімей на базі ДНЗ №28»

Пропонуємо вашій увазі проект, створений творчою групою закладу: «Центр психолого-педагогічного супроводу дітей та їх сімей на базі ДНЗ №28»

 

Детальніше...

Дитячий навчальний заклад №28 - 2020 рік. Всі права захищені.
Download Joomla Templates