Оздоровічі технології

 

Заняття з дітьми з 9-10 місяців - ігри з крупами


Мета - розвиток дрібної моторики

1. Кашка для ведмедика.

Дайте карапузові ложку і дві ємкості (бажано не б'ються). В одну з них насипте трохи крупи і покажіть дитині, як можна ложечкою пересипати з однієї посудини в іншу. Для цих цілей чудово підійде дитячий пластмасовий посуд - яскраві каструльки і сковорідки. "Зваріть" з малюком кашку для ведмедика і супчик для зайченя. Ця гра допоможе навчити карапуза спілкуватися з ложкою.

2. "Басейн" для пальчиків.

Для його виготовлення потрібно 5-літрова пластмасова пляшка з-під мінеральної води (будь-яка інша ємність з прозорими стінками, крім скляної, теж підійде). Зріжте у пляшки верхню половину - вам буде потрібна нижня частина. Для безпеки краю зрізу обклейте скотчем або ізолентою і наповніть посуд будь-якою крупою. В отриманий "басейн" сховайте кубик. Покажіть малюкові другий кубик і попросіть його відшукати такий же в "басейні". Коли дитина освоїться із завданням, збільште кількість "занурених" предметів. Це можуть бути кульки від пінг-понгу, кришки від банок або чайні ложки.

 

3. Намисто для бабусі.

Буде потрібно приблизно 200 г макаронів з крупним просвітом і довгий шнурок. Завдання зрозуміле: нанизати макаронини на шнурок. Звичайно, для виходу в світ така біжутерія не підійде, проте для домашнього свята цілком.

4. Домашній тераріум (або зоопарк).

Потрібна коробка середніх розмірів, обклеєна всередині плівкою, що самоклеїться, з яскравою картинкою, замість піску - 5 кг манної крупи, маленькі іграшки.

5. Малювання на манці.

Можете взяти миску темного кольору або кришку від взуттєвої коробки, вкласти на дно лист кольорового паперу, зверху висипати манку і малювати.

6. Портативна пісочниця.

Для цього Вам знадобиться високий контейнер (типу ІКЕА) і 10 кг пшона, різні іграшки для пісочниці - млини, відеречка, совочки, просіювачі.

7. Нагодуй свинку.

Замість квасолі можна використовувати будь-який сухий сніданок, горох. Головне щоб дитина брала по одній штучці.
Пам'ятайте, що дитина повинна грати не одна, а в присутності дорослого))
Ігри з крупами дуже корисні і цікаві. Підійде все, що є в будинку: гречка, просо, квасоля, насіння, горох ....
Руки - інструмент тонкий, і "налаштовуються" вони протягом довгого часу. Тому й іграшок для розвитку моторики потрібно багато. "Всьому свій час" - це означає, що розвиваюча іграшка повинна з'явитися в дитячій кімнаті в покладений термін.

 

Дитячий навчальний заклад №28 - 2020 рік. Всі права захищені.
Download Joomla Templates