Маленьким чомусикам

Чому діти народжуються беззубими?

Чому люди не народжуються з готовим комплектом зубів?

Якщо відповісти коротко, діти народжуються без зубів, тому що зуби новонародженим не потрібні і навіть небезпечні.

А тепер розглянемо це питання докладніше.

Детальніше...

Чому ялинка взимку та влітку зелена?

Восени всі дерева скидають своє листя, а лісова красуня, ялинка, так і стоїть всю зиму зелена і ошатна. Правду кажуть: взимку і влітку однакова за кольором.

Детальніше...

Чому небо блакитне?

Звідки беруться чудові кольори і відтінки ясного неба?

Виявляється, це сонячний промінь забарвлює повітря високо над нашою головою! Сонце посилає на Землю свої промені, але їм доводиться пробиватися через товстий шар повітря, що огортає Землю.

Детальніше...

Чому буває веселка?

До чого ж весело влітку шльопати по калюжах під час теплого дощу! В одних трусиках! Як під душем, тільки краще! Тому що пахне дощем, мокрою землею, травою, а повітря чисте, свіже. Добре!

Але ось дощ вщухає. Вже де-не-де з'явилися на небі блакитні просвіти, в них відразу ж прослизає сонячний промінь, а великі краплі дощу ще падають і падають ... І раптом хтось радісно кричить:

Детальніше...

Чому трава зелена?

Зелений лист! Він вбирає в свої клітини вуглекислоту, а виділяє в повітря кисень, це йому потрібно. А для чого?

Сонце - головне джерело життя. Промінь сонця падає на лист. У клітинах листа є зелена речовина, яка називається хлорофіл. І в зеленій частині рослини – в листі, у траві - за допомогою хлорофілу виробляються найважливіші поживні речовини, без яких не може обійтися ніщо живе: ні людина, ні тварина, ні сама рослина. Ці поживні речовини - крохмаль, цукор, білок. З них, головним чином, побудоване наше тіло, тіло тварини і самих рослин.

Детальніше...

Дитячий навчальний заклад №28 - 2020 рік. Всі права захищені.
Download Joomla Templates