Скарбничка сімейного досвіду

Як організувати домашній ляльковий театр?

 

Для більшості дітей домашній театр - це знаменна подія, адже це куди цікавіше, ніж традиційні ігри. Ви зможете розігрувати разом кумедні сценки, знайомити малюка з казкою та її героями, вносити елемент фантазії. Повірте, дитина сама не помітить, як стане головним учасником і режисером казки. Пробуйте все разом з вашим чадом і станете для нього найкращим другом і помічником. Створюючи домашній театр, ви вчитеся разом робити ляльок, шити костюми, малювати декорації, писати сценарій, оформляти сцену і, звичайно ж, показувати сам спектакль.

Домашній ляльковий театр для найменших

Для самих маленьких ідеально підійде ляльковий театр, оскільки вони ще не готові розучувати ролі і виходити на сцену перед батьками або родичами. Ляльковий театр дуже схожий на звичайну гру з іграшками. Для малюків підійдуть знайомі народні казки. 

Детальніше...

Як провести вихідний день з дітьми

 

В одних сім'ях діти проводять їх перед телевізором або за комп'ютером, в інших - відправляються з друзями в кінотеатри, комп'ютерні клуби, що аж ніяк не є як корисним, так і дешевим проведенням часу. Спільні вихідні з батьками нерідко обмежуються перевіркою домашнього завдання, обідом або походом до гостей.

• «Нудно» - ось слово, яке змушує багатьох дорослих замислитися, чим же зайняти дітей у вільний час. А адже відмінно проведені «сімейні дні» не тільки сприяють згуртуванню всіх членів сім'ї, але і допомагають зрозуміти дитині, як він важливий для батьків, формують його зв'язку з навколишнім світом, та й просто створюють прекрасний настрій і дають заряд бадьорості на весь робочий тиждень, як дорослим, так і дітям. 

Детальніше...

Заняття ліпленням з дітьми вдома

 

Ви запитаєте, чому саме ліпимо? І від яких шкідливих звичок будемо позбуватися? Все дуже просто: ліпити будемо, так як це дуже корисно для розвитку дрібної моторики, посидючості, уваги. Та й взагалі, дитина робить для себе приголомшливе відкриття - з нічого можна зробити щось, можна його змінити і переробити! І головне - це легко!

Давайте розберемося: 

Навіщо потрібні заняття ліпленням?

Коли починати ліпити з дітками?

Чим ліпити? Як ліпити? 

Детальніше...

Дорогою до садочка

Вранці батьки поспішають на роботу, а діти — ні... Для переважної більшості батьків довести дитину вранці до дитячого садка, навіть якщо він розташований поруч з будинком, є чималою проблемою. Що вже говорити про ті варіанти, коли дитячий садок розташований в іншому кінці міста, куди добиратися доводиться кількома видами транспорту? 

Детальніше...

Поради батькам щодо виховання своїх малюків

 

Роль сім'ї у вихованні дітей – велика та відповідальна. Батьки є першими вихователями, які зміцнюють і загартовують організм дитини, розвивають її мову і мислення, волю і почуття, формують її інтереси, прагнення, смаки, здібності, виховують любов до знань, допитливість, спостережливість, працьовитість. 

Духовний вплив батьківського дому на формування її особистості створюється завдяки щирій материнській ласці, небагатослівній любові батька, домашньому теплу, піклуванню, затишку і захисту, родинній злагоді. 

Детальніше...

Дитячий навчальний заклад №28 - 2020 рік. Всі права захищені.
Download Joomla Templates