Наші гуртки

Гурток театралізованої діяльності «Казкарик»

Мета гуртка: удосконалення всебічного розвитку творчих здібностей дітей засобами театрального мистецтва, розкриття творчого потенціалу дитини, розвиток пізнавальних інтересів дітей, розширення світогляду та мовленєвого спілкування, виховання естетичного смаку.

Діяльність гуртка створює умови для соціалізації, посилюючи адаптаційні здібності, коригує комунікативні якості, допомагає усвідомленню почуття задоволення, радості, успішності.

Детальніше: Гурток театралізованої діяльності «Казкарик»

Гурток вокального співу «Співаночка»

Спів сприяє фізичному розвитку дитини і несе в собі великий виховний потенціал. Саме тому у нашому садочку функціонує вокальний гурток «Співаночка». Керівник гуртка Книжна А.М. спрямовує свою діяльність на розвиток у своїх вихованців голосу, слуху, творчого мислення, артистизму та обов'язково пам'ятає про гігієну та охорону дитячого голосу.

Детальніше: Гурток вокального співу «Співаночка»

Гурток пошуково–дослідницької діяльності «Всезнайки»

Створений на базі нашого закладу гурток пошуково-дослідницької діяльності «Всезнайки» своїм завданням вбачає допомогти дитині у спробах встановити прості закономірності, звернути увагу на об’єктивні причини і явища оточуючого середовища. Керівник гуртка Назарчук Л.В. дібрала цікавий та доступний матеріал для дитячого експериментування і тим самим відкрила широкі можливості для виховання в малюків інтересу до природи та розуміння її значення. 

Детальніше: Гурток пошуково–дослідницької діяльності «Всезнайки»

Гурток нетрадиційного малювання «Чарівний пензлик»

Діти з самого раннього віку намагаються відобразити свої враження про навколишній світ у своїй творчості. Вихователь нашого садочка Сенчило А.Б., керуючись власним багаторічним досвідом , переконалася, що оволодіння нетрадиційною технікою зображення приносить дошкільнятам справжню радість. Вони з задоволенням малюють різні візерунки не відчуваючи при цьому труднощів. Діти сміливо беруться за художні матеріали, малюків не лякає їх різноманіття і перспектива самостійного вибору.

Детальніше: Гурток нетрадиційного малювання «Чарівний пензлик»

Гурток з вивчення англійської мови

Психологи довели, що вивчення іноземних мов дітям дається набагато легше, ніж дорослим. Деякі фахівці вважають, що найвдаліший вік для цього -  з 4 до 8 років, інші впевнені, що з 1,5 до 7. Як би там не було, багато батьків замислюються над тим, як навчити дитину англійської мови – однієї з найпоширеніших мов світу. З цією метою у нашому закладі створено гурток з вивчення англійської мови. Його керівниками є досвідчені вихователі садочка з додатковою спеціальністю «викладання англійської мови» - Вознюк Т.В. та Волошина Н.А.

Детальніше: Гурток з вивчення англійської мови

Гурток «Хореографія для малюків»

У нашому закладі функціонує гурток «Хореографія для малюків» керівником якого є досвідчений фахівець Стенянська Т.М.

Заняття гуртка проводиться для того, щоб розвинути у дітей почуття ритму, виразність руху, фантазію і уяву, адже різного характеру танці, музичні ігри, рухові танцювальні вправи і комплекси допомагають дитині зрозуміти зміст музики, освоїти її непросту мову. Окрім цього під час заняття танцями ми розвиваємо у дошкільнят музичний слух, гнучкість, пластику, зміцнюємо дихальну, м'язову і серцево-судинну систему дитячого організму, тим самим сприяючи здоровому способу життя дошкільників.

 

Детальніше: Гурток «Хореографія для малюків»

Дитячий навчальний заклад №28 - 2020 рік. Всі права захищені.
Download Joomla Templates