Гурток театралізованої діяльності «Казкарик»

 

У розмаїтті засобів впливу на формування особистості дитини дошкільного віку важливе місце посідає театр. Це особливий - синтетичний вид мистецтва, який органічно поєднує в собі художнє слово, драматичну дію, поетику, живопис, музику та літературу. Він допомагає дитині глибше пізнати себе, внутрішній світ, спонукає її до самовдосконалення, викликаючи естетичні почуття та емоції в ході театралізованого дійства. Театральне мистецтво близьке і зрозуміле як дітям, так і дорослим, перш за все тому, що в основі його лежить гра. Театралізована гра - один з яскравих емоційних засобів, що формує художній смак дітей. 

Театралізована діяльність в дитячому саду - можливість розкриття творчого потенціалу дитини, виховання творчої спрямованості особистості. 

З цією метою в нашому садочку створений гурток театралізованої діяльності «Казкарик». Керівник гуртка Трєскова Л.В. вбачає своє завдання в тому, щоб щоб розкрити і розвинути творчий початок, який закладений в дитині вже з народження. Адже діти вчаться помічати в навколишньому світі цікаві ідеї, втілювати їх, створювати свій художній образ персонажа, у них розвиваються творча уява, асоціативне мислення, вміння бачити незвичайне у буденному. 

Мета гуртка: удосконалення всебічного розвитку творчих здібностей дітей засобами театрального мистецтва, розкриття творчого потенціалу дитини, розвиток пізнавальних інтересів дітей, розширення світогляду та мовленєвого спілкування, виховання естетичного смаку.

Діяльність гуртка створює умови для соціалізації, посилюючи адаптаційні здібності, коригує комунікативні якості, допомагає усвідомленню почуття задоволення, радості, успішності.

Працюючи над підготовкою вистави, діти разом із керівником театралізованого гуртка можуть виготовляти необхідні атрибути до костюмів : шапочки, маски, різноманітні аксесуари ( віяла,комірці, пояси тощо). Це активізує творчі здібності дітей, підвищує інтерес до вистави.

Окрім того робота гуртка тісно пов’язана з музикою, під час вистав діти співають, танцюють, імпровізують, виявляють перші творчі здібності і на цьому тлі створюються умови для повноцінного розвитку особистості.

 

Дитячий навчальний заклад №28 - 2020 рік. Всі права захищені.
Download Joomla Templates