Гурток вокального співу «Співаночка»

 

У художньо-естетичному вихованні дитини важливу роль має вокальне мистецтво.

Вокальне виконавство – явище надзвичайно поширене та популярне, динаміка його постійно зростає. Незважаючи на відносно невеликий історичний шлях розвитку, воно сформувалось в світовому просторі музичної творчості як унікальне художнє явище, що відрізняється своєрідною стилістикою, естетикою, поетикою.

Спів сприяє фізичному розвитку дитини і несе в собі великий виховний потенціал. Саме тому у нашому садочку функціонує вокальний гурток «Співаночка». Керівник гуртка Книжна А.М. спрямовує свою діяльність на розвиток у своїх вихованців голосу, слуху, творчого мислення, артистизму та обов'язково пам'ятає про гігієну та охорону дитячого голосу.

На її глибоке переконання, певний рівень сформованості вокальних навичок необхідний абсолютно всім - і тим, хто володіє яскравими вокальними даними, і тим, хто може правильно інтонувати в межах квінти, тим, хто марить про оперну сцену, і тим, хто мріє стати інженером. Правильний співочий розвиток сприяє не тільки формуванню особистісних якостей, а й більш гармонійному фізичному розвитку людини. Тож співаймо для себе, співаймо для всіх, співаймо для того, щоб жити...

 

Дитячий навчальний заклад №28 - 2020 рік. Всі права захищені.
Download Joomla Templates