Гурток з вивчення англійської мови

 

Психологи довели, що вивчення іноземних мов дітям дається набагато легше, ніж дорослим. Деякі фахівці вважають, що найвдаліший вік для цього - з 4 до 8 років, інші впевнені, що з 1,5 до 7. Як би там не було, багато батьків замислюються над тим, як навчити дитину англійської мови – однієї з найпоширеніших мов світу. З цією метою у нашому закладі створено гурток з вивчення англійської мови. Його керівниками є досвідчені вихователі садочка з додатковою спеціальністю «викладання англійської мови» - Вознюк Т.В. та Волошина Н.А.

Вони глибоко переконані, що метою навчання дошкільників англiйської мови є сприяння повноцiнному, своєчасному розвитковi дитини, збагаченню її iнтелектуальної, вольової, емоцiйної, моральної та соцiальної сфер у процесi оволодiння основами iншомовного спiлкування. Процес навчання англiйської мови має бути засобом соцiалiзацiї дитини, має допомагати розкрити її особистий потенцiал із урахуванням iндивiдуальних особливостей.

Мова вивчається через особисту дiяльнiсть дiтей на заняттях. Кожне заняття гуртка будується як iгрове спiлкування педагога i дiтей. Таким чином, заннятя з англiйськой мови – це система органiзованої iгрової дiяльностi, що сприяє розвитковi i вихованню дитини, реалiзацiї набутого досвiду, формуванню нового досвiду та психiчних якостей у процесi засвоєння мiнiмiзованого обсягу англомовних знань та вмiнь.

Для кращого опанування іноземної мови керівники гуртка активно використовують рухову, слухову та зорову пам'ять дітей. Всі заняття з дітьми проводяться в ігровій формі з використанням сучасних методик. Ігри - лічилки, вірші, загадки, безліч пісень підсилюють емоційність занять, наближають навчальний процес до природного сприйняття і засвоєння.

Шановні батьки! Щоб Ваша дитина із задоволенням відкривала світ іноземної мови,повторюйте разом із нею вивчені на уроці слова та вирази у вигляді гри. Нехай дитина буде Вашим учителем (якщо Ви недостатньо знаєте англійську або взагалі не володієте нею). Грайте у ті ігри, які були на уроці. Якщо у дитини труднощі у вимові, проконсультуйтесь із педагогом. Якщо є можливість, купуйте дитині книжки. Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас запам‘ятовуючи нові слова. Розповідайте дитині, наскільки важливим є вивчення англійської мови для людини майже будь-якої професії.

 

Дитячий навчальний заклад №28 - 2020 рік. Всі права захищені.
Download Joomla Templates